Marts 2023
Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes “Mazulītis” darba plāns 2023. gada martam
Datums |
Laiks |
Pasākumi |
Atbildīgais |
Pedagogiem un administratīvi saimnieciskajam personālam |
|||
01.-31.03.
|
|
Veicināt bērnu sadarbības prasmes, izmantojot lego EDUCATIN un citus digitālos resursus |
Pedagogi
|
01.-31.03. |
|
Latviešu valodas lietojuma atbilstība mācību programmai |
Pedagogi |
02.03. |
11.00 |
Vadības sanāksme |
I.Korjagina |
07.03.
|
13.15
|
Seminārs praktikums “Plānošana”
|
I.Korjagina E.Kraukle |
11.03.
|
10.00 – 14.00 |
Kursi “Audzināšanas pieejas izglītības procesā” (Dunikas 17) |
I.Korjagina E.Kraukle |
14., 21.03.
|
13.15 -13.45 |
Konsultācijas jauniem pedagogiem
|
I.Korjagina E.Kraukle |
21.03.
|
|
Iesniegt darba grupās pilnveidoto pedagoga pašvērtēšanu. R.Kitenberga, A.Gončarova, E.Draveniece |
Darba grupas |
28.03.
|
13.15 |
Pedagogu dalīšanās pieredzē “Bērnu sadarbības prasmes, izmantojot Lego EDUCATION un citus digitālos resursus” Labās prakses piemēri “Runājošā siena” |
5.,7.,10.,11., 13.,14.,15.,16. grupas skolotājas |
29.03. PĀRCELTS uz 30.03.
|
13.00 |
Pedagogu dalīšanās pieredzē “Bērnu sadarbības prasmes, izmantojot Lego EDUCATION un citus digitālos resursus” Labās prakses piemēri “Runājošā siena” |
1.,2.,3.,4.,6.,8.,9.,12. grupas skolotājas |
29.03. |
11.00 |
Atbalsta komandas sanāksme |
Soc. pedagogs |
31.03.
|
|
Izveidot atskaiti E-klasē par bērnu kavējumiem. |
Grupu skolotājas Soc. pedagogs |
01. - 31.03. |
|
Pedagogu savstarpējo notaļnodarbību vērojumi |
Pedagogi |
Septembris -maijs |
|
11. grupas dalība AS “Latvijas valsts meži” projekta “Cūkmena detektīvi” ecoprogrammā |
A.Gončarova
|
01.- 31.03.
|
|
Pārraudzība “Runājošā siena”, “Plānošana”
|
E.Kraukle E. Draveniece |
01.-31.03. |
|
Pedagogu profesionālās drabības novērtēšana |
E.Kraukle |
Audzināšanas pasākumi bērniem |
|||
07.03. Dunikas 17
|
|
Izglītojoša nodarbība bērniem “Traumatisma profilakse”. Vada lektori no SIA “Izglītības pasākumi”. 9.00 – 9.30 – 5., 9.grupa 9.40 – 10.10 – 7., 8.grupa 10.20 – 10.50 – 12., 10.grupa 11.00 – 11.30 – 11., 15. grupas 11.40 – 12.10 – 13., 14., 16. grupa |
I.Korjagina E. Kraukle Grupu Skolotājas
|
07.03.
|
16.00
|
Radošā darbnīca ‘’Mamma un es’’.
|
T.Šelajeva Grupu skolotājas |
10.03.
|
|
Rikko leļļu teātris “Sniegavīra sirds” 09.00 – 5.,9.,8.,10.,11.,12. grupai 09.50 – 6.,7.,13.,14.,15.,16. grupai |
E.Kraukle
|
15.03.
|
|
Tematisks pasākums ‘’Mūsu Liepāja’’ 09.55. – 12 grupai 10.30. – 10., 11. grupai |
T.Šelajeva Grupu skolotājas
|
16.03.
|
|
Tematisks pasākums “Pilsēta, kurā piedzimst vējš” 9.10 – 6.,9.,8. grupai 10.10 – 5.,7. grupai |
A.Šeidlere Grupas skolotājas |
17.03.
|
|
Tematisks pasākums “Pilsēta, kurā piedzimst vējš” 09.10 – 13.,15. grupai |
A.Šeidlere Grupas skolotājas |
17.03.
|
|
Tematisks pasākums ‘’Kam ir dzimšanas diena?’’ 09.00 – 3., 4. grupai 09.25 – 1., 2. grupai |
T.Šelajeva Grupu skolotājas
|
20.-24.03.
|
|
Radošuma dienas 2023 “Daba un māksla” 5-7 g.v.bērniem. Nodarbība: “Mana vieta Liepājā” (pēc brīvas izvēles) |
Grupu skolotājas
|
20.-24.03. Dunikas 17 |
|
Rotaļnodarbības ar ZIIC digitālo mācību līdzekli robotu-biti “Beet-Bot” 5-6 un 6-7 g.v. bērnu grupās |
E.Kraukle Grupas skolotājas |
20.-24.03. Dunikas 9/11 |
|
Rotaļnodarbības ar ZIIC digitālo mācību līdzekli robotu-biti “Beet-Bot” 5-7 g.v. bērnu grupās |
L.Francmane
|
28., 29.03.
|
10.45
|
Nodarbība ZIIC telpās ar Wedo 2.0. robotu konstruktoriem 28.03. – 11. grupai 29.03. – 14. grupai |
Grupas skolotājas L.Francmane |
Pasākumi vecākiem |
|||
01.- 31.03.
|
Pēc grupu skolotāju plāna |
Izglītojoša konsultācija vecākiem.
|
Vecāki Grupu skolotājas |
Līdz 15.03. |
|
Dalība bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai” |
Vecāki |
Personāla savstarpējā sadarbība |
|||
09., 10.03. |
11.00 |
Sanitāri higiēnisko prasību ievērošana grupās. |
I.Kupše, skol.palīgi |
10.00 |
Atbalstoša un attīstošā grupas vide bērniem. 09.03. – 1.,2., 9., 10., 11.,12. gr. 09.03. – 3., 4., 5., 6., 7., 8. gr. 10.03. – 13., 14., 15., 16. gr. |
E. Kraukle Grupas skolotājas |
|
Plānā iespējamas izmaiņas |
E.Kraukle |